Po śnieżycy, która przeszła nad naszym regionem, na drogach powiatu wadowickiego zrobiło się ślisk
Śliskie drogi, uważajcie!

Po śnieżycy, która przeszła nad naszym regionem, na drogach powiatu wadowickiego zrobiło się ślisko i niebezpiecznie. Doszło do kilku stłuczek i najechań, w Mucharzu zaś samochód osobowy zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Uważajcie!

W czwartek (20.01) nad naszym regionem przeszła spora burza śnieżna. Zrobiło się ślisko i niebezpiecznie. W powiecie doszło do kilku niegroźnych stłuczek i najechań w których na szczęście nikt nie ucierpiał. trzeba jednak uważać, bo nie wszędzie drogowcy doprowadzili jezdnie do stanu używalności.

W Mucharzu kierujący samochodem osobowym stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z  drogi i uderzył w drzewo. Na miejscu interweniowały zastępy strażaków zawodowych z JGR Wadowice, JRG Andrychów, druhowie ochotnicy z OSP Jaroszowice, OSP Mucharz oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Jak informują strażacy, na szczęście nic nikomu poważnego się nie stało.

(PK)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+9 #1 mucharz 2022-01-20 22:23
nie, nie to nie Kaliński to jest w Mucharzu to akurat skutki rządów Galarowej. W utrzymaniu dróg to podejrzewam bije Kalińskiego i wszystkich w województwie.. może tylko gdzieś pod uralem jest gorzej na drogach :)
Cytować
+6 #2 Anna 2022-01-21 07:53
Wczoraj jadąc przez Mucharz, a właściwie przedzierając się przez śniegi i oblodzone drogi czułam się jak w Ice Road Truckers. Wystarczyło tylko wyjechać na główną, a tam inny świat-droga czarna, elegancko utrzymana. Ja się pytam, co ma się stać żeby w końcu w gminie się obudzili? Teraz jest zima, my jako mieszkańcy mamy poważne problemy żeby dojechać do domów, a Wy oszczędzacie na odśnieżaniu, w lecie będziecie solą sypać? Chyba, że w ogóle nie przeznaczono w gminie w tym roku środków na utrzymanie dróg, licząc że może zima nie przyjdzie:(((
Cytować
+4 #3 obserwator 2022-01-21 17:05
Pani Galarowa na wszystkim oszczędza tylko nie na swojej wypłacie. A obecna (nie)Rada jej w tym wtóruje. Prócz paru radnych nikt nie zabierze głosu i wszystkim się śpieszy do domu. Byle tylko odbębnić sesję i skasować dietę.
Cytować
+3 #4 K7 2022-01-22 14:02
Słabi kierowcy z małym doświadczeniem w jezdzie zimą powinni sobie odpuścić , bo skutki są takie jak na załączonym obrazku. Chcesz jezdzić ? To wybierz bezpieczne miejsce i ćwicz , bo ludzi możesz pozabijać , i siebie samego (samą ) również. ZIMA TO NIE ŻARTY !
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.