W budynkach starego, nieczynnego od lat szpitala przy ulicy Karmelickiej w Wadowicach, odbyła się pierw
Stary szpital areną ćwiczeń służb ratowniczych

W budynkach starego, nieczynnego od lat szpitala przy ulicy Karmelickiej w Wadowicach, odbyła się pierwsza część ćwiczeń w których wzięli strażacy, Starostwo Powiatowe w Wadowicach a także psy ratownicze.

Budynki starego szpitala przy ulicy Karmelickiej w Wadowicach od lat stoją bezużyteczne. Lecznicę przeniesiono do nowych po drugiej stronie ulicy. Starostwo przez jakiś czas chciało sprzedać teren ale nie było chętnych. Niedawno wyburzono oddziały zakaźne starej lecznicy.

Okazuje się, że budynki mogą się też na coś przydać. Jak poinformowało Starostwo Powiatowe w Wadowicach, w W czwartek (20.01) w odbyła się tutaj pierwsza część  ćwiczeń z psami ratowniczymi, zorganizowanych przez Komendę Wojewódzką Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie, Komendę Powiatową PSP w Wadowicach oraz starostwo.

W ćwiczeniach wzięło udział też 12 psów ratowniczych.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-5 #1 Szok 2022-01-20 17:35
Biedne stworzenia....
Cytować
+1 #2 Niestety 2022-01-20 21:47
Cytuję Szok:
Biedne stworzenia....

Tyś biedniejszy bo te stworzenia mają mózg a ty nie.
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.