Na drodze krajowej nr 28, na słynnych "serpentynach" doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych. In
 Zderzenie na serpantynach

Na drodze krajowej nr 28, na słynnych "serpentynach" doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych. Interweniowały służby, droga w tym miejscu przez długi czas była zablokowana.

W niedzielę (9.01) około godziny 20:15 służby ratunkowe otrzymały informację o groźnie wyglądającej kolizji, do jakiej doszło na leżącej w ciągu drogi krajowej nr 28 ulicy Jana Pawła II w Radoczy (gmina Tomice) na słynnych "serpentynach".

Kierujący samochodem ford nie dostosował prędkości do warunków drogowych, zjechał na przeciwległy pas drogi doprowadzając do zderzenia z bmw – poinformowała nas Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach

Na miejscu interweniowały zastępy strażaków zawodowych z JRG Wadowice, druhów ochotników z OSP Radocza oraz policja. Nikomu na szczęście nic poważnego się nie stało. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem.

Ruch pojazdów przez dłuższy czas był zablokowany potem odbywał się wahadłowo.

(PK)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

-3 #1 @ 2022-01-10 14:00
Jesli jest kolizja to nalezy szybko usunac samochody ! to dlaczego ruch był zablokowany ?
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.