Na moście w Dąbrówce (gmina Stryszów) doszło do zapalenia się instalacji elektrycznej. Był spory o
Nietypowa akcja strażaków. Zapaliła się instalacje elektryczna na moście

Na moście w Dąbrówce (gmina Stryszów) doszło do zapalenia się instalacji elektrycznej. Był spory ogień i zadymienie. Interweniowali strażacy i pogotowie energetyczne.

W środę (9.06) około godziny 21:00 służby ratunkowe otrzymały informację o pożarze w miejscowości Dąbrówka (gmina Stryszów). Na miejsce zadysponowano zastępy strażaków zawodowych z JRG Wadowice oraz druhów ochotników z OSP Łękawica.

Jak się okazało, doszło do zapalanie się instalacji elektrycznej biegnącej pod mostem. Interweniowało także pogotowie energetyczne. Strażacy zabezpieczyli teren i szybko ugasili ogień. technicy zajęli się naprawieniem instalacji

Trwa ustalenie okoliczności tego zdarzenia.

Z kolei kilka godzin wcześniej w Kleczy Górnej (gmina Wadowice) doszło do pożaru słupa energetycznego. Tutaj również interweniowali strażacy oraz pogotowie energetyczne. Sytuację udało się szybko opanować, nikomu nic się nie stało.

(PK)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+19 #1 Ela 2021-06-10 16:39
Jacy fachowcy taka instalacja :D
Cytować
+2 #2 bezprzebaczenia 2021-06-11 14:18
Czekam kiedy się zapali woda w Skawie.
Cytować
+2 #3 gucio bucio 2021-06-13 10:40
job twoju mac
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.