W Roczynach (gmina Andrychów) doszło do groźnego wypadku z udziałem ciągnika rolniczego. Poszkodowan
Traktor potrącił traktorzystę. Do rannego wezwano śmigłowiec LPR

W Roczynach (gmina Andrychów) doszło do groźnego wypadku z udziałem ciągnika rolniczego. Poszkodowany został traktorzysta, został przetransportowany z obrażeniami do krakowskiego szpitala przez śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

W środę (09.06) rano  w Roczynach (gmina Andrychów) doszło do nieszczęśliwego wypadku podczas prac polowych. 93-letni mężczyzna, kierujący ciągnikiem rolniczym, wysiadł z pojazdu. Niestety tez z nieustalonych przyczyn ruszył i doszło do potrącenia traktorzysty.

Na miejscu interweniowała policja a także Zespół Ratownictwa Medycznego. Ze względu na stan poszkodowanego, zadecydowano o wezwaniu śmigłowca Lotniczego Pogotowia |Ratunkowego, który przetransportował go drogą lotniczą do krakowskiego szpitala. Stan rannego jest stabilny.

Policja ustala okoliczności tego zdarzenia.

(PK)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.