W Zagórniku (gmina Andrychów) doszło do wypadki. Z wysokości około 4 metrów spadł mężczyzna, doz
W Zagórniku mężczyzna spadł z dużej wysokości. Interweniował śmigłowiec LPR

W Zagórniku (gmina Andrychów) doszło do wypadki. Z wysokości około 4 metrów spadł mężczyzna, doznając obrażeń ciała. Został przetransportowany karetką do szpitala.

We wtorek (8.06) przed godziną 11:00 na jednej z posesji w Zagórniku (gmina Andrychów) przy ulicy Solakiewicza doszło do groźnego zdarzenia.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że podczas prac remontowych budynku mężczyzna spadł z wysokości około 4 metrów – poinformowała nas Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach

Na miejsce zadysponowano patrol policji, śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego oraz Zespół Ratownictwa Medycznego, który zajął się poszkodowanym mężczyzną. Ostatecznie został z obrażeniami ciała przetransportowany karetką do szpitala.

Policja ustala okoliczności tego zdarzenia.

(PK)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.