Marcina Zadorę, radnego Rady Miejskiej w Kalwarii oburzył stos butelek przy koszu  na stadionie, świa
Ślady po libacji na stadionie. Radny interweniuje u władz klubu i na policji

Marcina Zadorę, radnego Rady Miejskiej w Kalwarii oburzył stos butelek przy koszu  na stadionie, świadcząca o  libacji alkoholowej w tym miejscu. Rajca chce ukarać sprawców zaśmiecanie. Jeden z lokalnych policjantów zarzuca mu z kolei manipulację. O co chodzi?

Marcin Zadora, radny Rady Miejskiej w Kalwarii Zebrzydowskiej wrzucił oburzony na swojego Facebooka zdjęcie stosu butelek przy koszu na śmieci, które zrobił na stadionie MKS Kalwarianka w Kalwarii Zebrzydowskiej. Najwyraźniej w nocy z czwartku (3.06) na piątek (4.06) ktoś zrobił sobie tutaj sporą libację, zostawiając sporo pustego szkliwa.

To skandal aby tak niszczyć nasze miasto i przestrzeń publiczną. Zwróciłem się do Dyrektora CKTiS o zabezpieczenie monitoringu i skierowanie sprawy na Policje. Nie ma toleracji na brak wychowania i wandalizm – napisał radny Marcin Zadora.

Komentarze pod wpisem są różne, głównie negatywne jeśli chodzi o zaśmiecanie w ten sposób obiektu sportowego. Jednak wywołany do tablicy Dawid Herbut, policjant, mieszkaniec Kalwarii Zebrzydowskiej, zamieścił zdjęcie z monitoringu, na którym widać osobę, która wkłada, lub wyciąga butelki ze śmietnika, zarzucając radnemu manipulację.

Doczepić się można wyreżyserowanego zdjęcia śmieci wyjętych ze śmietnika i ułożonych ładnie koło siebie. To nie ma nic wspólnego z niszczeniem mienia i zaśmiecaniem. Kwestia wiarygodności przekazu istniejącego problemu. Tyle i tylko tyle – napisał w komentarzu Dawid Herbut

Pomiędzy panami wywiazała się gorąca polemika. Picie w miejscu publicznym alkoholu jest wykroczeniem ,za które możemy być ukarani mandatem w wysokości 100 złotych. A wy co o tym sądzicie?


(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+4 #1 yanek 2021-06-08 11:02
od razu widać że coś jest nie tak, butelka ściankę w ściankę z drugą, gdyby gówniarze rzucały to by nie były tak poukładane, no i śmietnik zaraz obok, nie rozrzucone po płytkach, tylko idealnie pod śmietnikiem, na pewno...
Cytować
+6 #2 smeici 2021-06-08 11:40
Z tego co kojarzę - bo byłem w ten dzien w okolicach stadionu. To fakt - była mała popijawa. Ale wiem też że śmieci był zaniesione do kosza! nie było takiego czegoś zostawionego!! Albo radny manipuluje - albo któryś z "żuli" kalwaryjskich wysypał śmieci i wziął butelki z kaucją (bo na zdjęniu nie ma żadnej zwrotnej). A kiedyś taka akcja z "żulami" już miała miejsce - śmieci wysypać i wziac na czym mozna zarobic.
Cytować
+1 #3 . 2021-06-08 12:00
Typowy pisior. Nauczyli go w TVP jak manipulować, wyciągnął flaszki i zrobił zdjęcie.
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.