Przez kilka dni znowu zamknięta będzie ulica Dąbrowskiego w Andrychowie. Tutejszy Zakład Wodociągów
Znowu zamkną ulicę Dąbrowskiego w Andrychowie

Przez kilka dni znowu zamknięta będzie ulica Dąbrowskiego w Andrychowie. Tutejszy Zakład Wodociągów i Kanalizacji będzie znowu usuwał usterkę kolektora.

Przez kilka dni kierowców w Andrychowie znowu czekają utrudnienia i objazdy.

"W związku z awarią głównego kolektora kanalizacji ogólnospławnej Φ300 na ulicy Dąbrowskiego w Andrychowie przebiegającego pod jezdnią drogi powiatowej nr 1737K, koniecznym jest zamknięcie dla ruchu pojazdów ul. Dąbrowskiego na odcinku od ronda księdza Józefa Sanaka ( skrzyżowanie z ulicami Daszyńskiego – Wietrznego – Garncarska) do skrzyżowania z ulicą Olszyny. Z uwagi na możliwość wystąpienia szkód materialnych w postaci zapadnięcia jezdni w wyniku podmycia oraz powstania zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym a także w celu właściwego zabezpieczenia i usunięcia skutków powstałej awarii niezbędne jest niezwłoczne całkowite zamknięcie dla ruchu przedmiotowego odcinka drogi" - poinformował w swoim komunikacie Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Andrychowie.

Odcinek zostanie zamknięty od środy (5.05) do soboty (8.05).

To kolejne utrudnienia na tej ulicy w ostatnim  czasie. W kwietniu również była ona zamknięta z powodu awarii kolektora.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.