Zmarł znany i lubiany muzyk Bogusław Tomczyk, współzałożyciel i perkusista andrychowskiego zespołu
Nie żyje znany i lubiany muzyk Bogusław Tomczyk

Zmarł znany i lubiany muzyk Bogusław Tomczyk, współzałożyciel i perkusista andrychowskiego zespołu "Reda".

Bardzo smutna wiadomość dla lokalnej społeczności. W niedzielę (25.04) zespół "Reda" z Andrychowa poinformował o śmierci swojego przyjaciela, założyciela i perkusisty Bogusława Tomczyka.

Przekazujemy smutne wieści [*]

Opublikowany przez Zespół Muzyczny REDA Niedziela, 25 kwietnia 2021

Zespół znany jest głównie jako grupa zajmująca się muzyczną oprawą wesel. Wykorzystując swoje umiejętności i pasję, często włączają się w akcję pomocy. Niedawno nagrali kolędę "Mizerna, cicha" aby zachęcić mieszkańców do wpłacania pieniędzy na operację małego Karola Bromboszcza. Zakończyła się ona sukcesem: dzięki niej maluch w marcu pojechał do Wiednia na zabieg.

Przyjaciele i znajomi zmarłego wspominają go jako osobę, którą ciężko będzie zastąpić nie tylko ze względu na muzyczne umiejętności, ale także optymizm i humor. Wielu wspomina też wspólne górskie wyprawy, bo Bogusław Tomczyk kochał góry i wędrówki.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+1 #1 Meloman 2021-04-26 10:37
Czy ktoś wie co się mu stało?
Cytować
+4 #2 aua 2021-04-26 11:03
kurde na jednym weselu tylko byłem a jednak boli
Cytować
-1 #3 Tom 2021-04-26 11:41
Cytuję Meloman:
Czy ktoś wie co się mu stało?


No co mu się stało? Umarł.
Cytować
+4 #4 ht 2021-04-26 18:27
Kondolencje dla rodziny i bliskich! Życzę dużo sił by zmierzyć się z tragedią: ( Gdy umiera staruszek jest żal, gdy odchodzi młoda osoba stawiamy jeszcze pytanie "dlaczego tak wcześnie?"..
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.