Nagły powrót zimy i białe drogi zrobiły się mocno kłopotliwe dla kierowców. W wielu miejscach powi
Kierowcy walczą z zimą na drogach

Nagły powrót zimy i białe drogi zrobiły się mocno kłopotliwe dla kierowców. W wielu miejscach powiatu wadowickiego, zwłaszcza przy większych wzniesieniach, kierowcy ciężkich samochodów mają problemy z ich pokonaniem. Tak jest m.in. na drodze przez Przełęcz Kocierską.

Tak jak zapowiadali synoptycy, we wtorek (13.04) wieczorem i w nocy spadł śnieg i to bardzo intensywnie. To niestety spowodowało spore utrudnienia na drogach w powiecie wadowickim. Sporo kierowców ma lub miało problemy z pokonaniem zaplanowanych tras, tym bardziej, że wielu z nich założyło już opony letnie... Posypały się kolizję, służby ratunkowe mają sporo pracy.

Nagły powrót zimy i białe drogi spowodowały, że w naszym regionie, zwłaszcza przy większych wzniesieniach, kierowcy ciężkich samochodów mają problemy z ich pokonaniem. Tak jest m.in. na drodze przez Przełęcz Kocierską, na której na zaśnieżonej nawierzchni regularnie blokowana jest przez ciężarówki.

Według prognoz, śnieg popadać ma jeszcze w piątek (16.04) potem nieco się ociepli, ale z kolei meteorolodzy zapowiadają opady deszczu.

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-2 #1 b 2021-04-15 09:50
koniec swiata
Cytować
+3 #2 Spoko 2021-04-15 12:18
Cytuję b:
koniec swiata

Koniec świata Witja wierzchem #na kocie?
Cytować
0 #3 A 2021-04-16 07:43
Ten to się w tej walce tak zapamiętał, że najwyraźniej stracił kontakt z rzeczywistością .
Cytować
0 #4 Emeryt 2021-04-18 10:54
Idzie ciepło od wschodu razem z Armią Czerwoną
Cytować
0 #5 Prawica 2021-04-20 21:22
Tak emeryt dobrze gadasz z bolszewikami dobry rusek to mart...y rusek
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.