W Kleczy Dolnej (gmina Wadowice) doszło do wypadku podczas wycinki drzew. Interweniowali strażacy oraz
Wypadek przy wycince drzew. Wezwano śmigłowiec LPR

W Kleczy Dolnej (gmina Wadowice) doszło do wypadku podczas wycinki drzew. Interweniowali strażacy oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Niestety w jego wyniku śmierć poniósł mężczyzna.

We wtorek (6.04) około godziny 9:30 w Kleczy Dolnej (gmina Wadowice) doszło do groźnego wypadku. Podczas przycinania drzewa w okolicach linii energetycznej, mężczyzna został porażony prądem. W wyniku zdarzenia spadł z drabiny z dużej wysokości i doszło do zatrzymania akcji serca.

Na miejsce zadysponowano strażaków zawodowych z JRG Wadowice, druhów ochotników z OSP Klecza, którzy zajęli się pierwszą pomocą. Wezwano również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety, pomimo wysiłku ratowników nie udało się przywrócić funkcji życiowych mężczyzny: 25-letni mieszkaniec województwa śląskiego poniósł śmierć na miejscu.

Policja pod nadzorem prokuratury ustala okoliczności tej tragedii.

AKTUALIZACJA (WTOREK, 6 KWIETNIA 2020 12:00)

(PK)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+14 #1 Luna 2021-04-06 11:25
W Barwałdzie Dolnym a nie w Kleczy Dolnej i niestety nie udało się go uratować.
Cytować
+10 #2 patryk 2021-04-06 11:42
szkoda chlopaka mlody z jaworzna ,to w barwaldzie na przymiarkach w ogrodzie obsadzonym drzewami lesnymi,przy drodze za betonowym ogrodzeniem
Cytować
+8 #3 Kula 2021-04-06 14:07
Jak mnie pamięć nie myli to parę lat temu przy wycince drzew w tym miejscu, również miał miejsce poważny wypadek.
Cytować
+4 #4 patryk do kula 2021-04-08 00:06
zgadza sie to druga ofiara smiertelna przy wycince drzew
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.