Zdrowych i pogodnych świąt Wielkiej Nocy, nadziei, wiary, obfitości na świątecznym stole oraz wiosen
Spokojnych i radosnych Świąt Wielkanocnych życzy WadowiceOnline.pl

Zdrowych i pogodnych świąt Wielkiej Nocy, nadziei, wiary, obfitości na świątecznym stole oraz wiosennego nastroju w rodzinnym gronie: tego Wam życzymy!

Zdrowych i pogodnych świąt Wielkanocnych w dobrym nastroju, nadziei, wiary, smacznego jajka, pogody ducha, szalonego i wyjątkowego mokrego Śmigusa Dyngusa. Dziękujemy również za życzenia, które zarówno mailem jak i pocztą tradycyjną spłynęły do naszej redakcji.

No i jeszcze jedno: nie obżerajcie się, zostawcie te komputery, laptopy, tablety i telefony. Spędźcie te święta rodzinnie, w gronie przyjaciół, na rozmowie i ze śmiechem.

 

redakcja portalu WadowiceOnline.pl

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-3 #1 NB Rafał Szczepański 2021-04-04 17:17
Święto Zmartwychwstani a obchodzone przez celebrację przez niby duchownych są nie ważne: https://truegods.blogspot.com/2018/01/super-wazne.html
A tu o celebracji Uroczystego Święta Zmartwychwstani a:https://truegods.blogspot.com/2021/04/uroczyste-swieto-zmartwychwstania-2021.html
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.