Wadowicka policja poszukuje właściciela pieniędzy, które zostały znalezione na terenie Jaroszowic. W
Ktoś zgubił sporą sumę pieniędzy. Do odebrania na komendzie

Wadowicka policja poszukuje właściciela pieniędzy, które zostały znalezione na terenie Jaroszowic. Właściciel umiejący udokumentować własność mienia, proszony jest o zgłoszenie się do tutejszej jednostki celem odebrania gotówki.

W czwartek (1.04) do Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach zgłosili się dwaj mieszkańcy Wadowic, którzy na terenie Jaroszowic znaleźli sporą sumę pieniędzy. Mężczyźni nie zastanawiali się ani chwili i całą kwotę przekazali wadowickim stróżom prawa.

Pieniądze czekają na odbiór w siedzibie wadowickiej komendy przy ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego 37. Sprawą zajmuje się dzielnicowy mł. asp. Sebastian Jończy telefon 662 047 264 lub 47 83 27 341.

Uczciwym znalazcom składamy wyrazy uznania oraz podziękowania za godną naśladowania postawę. Mamy wielką nadzieję, że Panów zachowanie i postawa będzie wzorem i motywatorem dla innych osób, które w podobnej sytuacji nie zawahają się i podejmą właściwą decyzję – informuje Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

 

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-9 #1 yanek 2021-04-02 14:52
no a jeśli ci co znaleźli wzięli se choćby stówke na flaszke za fatygę to już dupa, nawet ten co zgubił nie zgadnie...
Cytować
+12 #2 Roar 2021-04-02 19:10
Są jeszcze uczciwi ludzie na tym świecie. Brawa za uczciwość.
Cytować
-6 #3 ehh 2021-04-03 10:09
Co za głupki oddają znalezioną kasę na policję haha
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.