Dramatyczna akcja ratownicza w Zagórniku (gmina Andrychów). W jednym z domów zasłabła kobieta, z pow
Dramatyczna akcja ratownicza w Zagórniku. Interweniowali strażacy i śmigłowiec LPR

Dramatyczna akcja ratownicza w Zagórniku (gmina Andrychów). W jednym z domów zasłabła kobieta, z powodu braku wolnej karetki na miejscu interweniowali strażacy oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

W sobotę (6.03) przed godziną 9:00 służby ratunkowe interweniowały na osiedlu Hulakówka w Zagórniku (gmina Andrychów). W jednym z domów doszło tutaj  do zasłabnięcia kobiety. Z powodu braku wolnej karetki na miejsce zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego oraz zastępy strażaków zawodowych z JRG Andrychów i druhów ochotników z OSP Zagórnik, którzy zabezpieczali lądowanie i start maszyny.

Poszkodowana została przetransportowana do szpitala w Oświęcimiu przez  śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego Ratownik 6.

ALARM!!! W jednym z domów na os. Hulakówka doszło do zasłabnięcia kobiety. Z powodu braku dostępnej karetki na miejsce...

Opublikowany przez OSP Zagórnik Sobota, 6 marca 2021

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.