Na drodze krajowej nr 52 w Inwałdzie (gmina Andrychów) doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Interweni
Kolizja na krajówce w Inwałdzie. Utrudnienia dla kierowców

Na drodze krajowej nr 52 w Inwałdzie (gmina Andrychów) doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Interweniowały służby, jedna osoba została poszkodowana.

Tak jak zapowiadali synoptycy, w naszym regionie powróciła zima. W powiecie wadowickim pada śnieg a w niektórych miejscach deszcz ze śniegiem. Pogorszyły się niestety warunki drogowe dla kierowców. Trzba uważać.

W piątek (5.03) około godziny 11:00 na drodze krajowej nr 52 w Inwałdzie (gmina Andrychów) doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Na miejscu interweniowali strażacy zawodowi z JRG Ansrychów, druhowie ochotnicy z OSP Inwałd, patrol policji oraz Zespół Ratownictwa Medycznego, który udzielił pierwszej pomocy jednej poszkodowanej osobie.

Ruch pojazdów przez kilkadziesiąt minut odbywał się wahadłowo, przez co kierowców czekały niewielkie utrudnienia. Policja ustala okoliczności tego zdarzenia.

 

(PK)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

0 #1 gucio 2021-03-06 09:27
jechali w ,,,popisowskich kagancach,,,??? ?no to mieli niedotlenienie mozgu,komisie powolac i wyplacic ofiara losu odszkodowania
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.