Tak jak zapowiadali meteorolodzy, w naszym regionie spadł znowu śnieg. Taka pogoda, przeplatana deszcze
Zima powróciła. Uważajcie na drogach i chodnikach

Tak jak zapowiadali meteorolodzy, w naszym regionie spadł znowu śnieg. Taka pogoda, przeplatana deszczem, ma si utrzymać w najbliższych dniach. W całej Małopolsce obowiązuje ostrzeżenie pierwszego stopnia przed oblodzeniami. Uważajcie na drogach i chodnikach.

Ci, którzy w ostatnich dniach rozochocili się wizją nadchodzącej wiosny, z radością spacerując czy uprawiając sport korzystąc ze sprzyjającej aury, muszą być nieco zawiedzeni, ale synoptycy ostrzegali i w piątek (5.03) w  Małopolsce, również w powiecie wadowickim, pada marznący deszcz, deszcz ze śniegiem i śnieg.

W całym regionie obowiązuje ostrzeżenie pierwszego stopnia przed oblodzeniami. W miejscach, gdzie temperatura spada poniżej zera, drogi i chodniki mogą być bardzo śliskie, trzeba więc uważać.

Taka pogoda ma się utrzymać według prognoz przez najbliższe dni.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-1 #1 sokole oko 2021-03-05 11:31
ale fotka nie z dzisiejszego ataku zimy szkoda :-*
Cytować
-3 #2 Mieszkaniec 2021-03-05 16:55
Dobrze że popadało przykryje syf i niezaniedbane miasto
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.