Niespokojne popołudnie dla służb ratowniczych. Na drodze powiatowej w Rokowie (gmina Wadowice) dachowa
Dwie groźne kolizje w Rokowie i Brodach

Niespokojne popołudnie dla służb ratowniczych. Na drodze powiatowej w Rokowie (gmina Wadowice) dachował w rowie samochód osobowy. Z kolei w Brodach (gmina Kalwaria Zebrzydowska) w wyniku kolizji z innym autem, w rowie także wylądowała osobówka.

W środę (24.02) po godzinie na naszych drogach doszło do dwóch groźnych zdarzeń. Około 14:00 na drodze powiatowe w Rokowie (gmina Wadowice) na granicy z Kleczą, przy skręcie na stawy, kierowca samochodu osobowego stracił panowanie nad pojazdem i dachował w rowie udrzając przy tym w inny samochód. Interweniowali strażacy zawodowi z JRG Wadowice oraz druhowie ochotnicy z okolicznego OSP.

Z kolei na bocznej drodze w Brodach (gmina Kalwaria Zebrzydowska)  doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych, w wyniku czego jeden z nich również znalazł się w rowie. Tu także interweniowali strażacy zawodowi z JRG Wadowice oraz druhowie z OSP Brody

Policja ustala okoliczności tych zdarzeń.

(PK)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-1 #1 Oko 2021-02-25 02:26
Półgłówki nie wiedzą że prędkość zabija, powinni fotoradar postawić co 1km,może by ich coś nauczyło
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.