Kilka godzin trwały utrudnienia na drodze krajowej w Izdebniku (gmina Lanckorona). Kierowca ciężarówk
Ciężarówka zatrzymała się na barierkach. Przez kilka godzin były utrudnienia na krajówce

Kilka godzin trwały utrudnienia na drodze krajowej w Izdebniku (gmina Lanckorona). Kierowca ciężarówki wypadł z drogi i zatrzymał się na barierkach energochłonnych. Aby wyciągnąć  pojazd, trzeba było użyć dwóch ciężkich holowników.

We wtorek (23.02) po godzinie 21:00 kierowca ciągnika siodłowego volvo z naczepą, jadąc drogą krajową nr 52 przez Izdebnik (gmina Lanckorona) przy skręcie na Sułkowice zjechał z jezdni. Ciężki pojazd nie spadł na szczęście ze skarpy: zatrzymał się na barierkach energochłonnych i nie dało się nim wyjechać.

Na miejscu interweniowała policja, strażacy zawodowi z JRG Wadowice, druhowie ochotnicy z OSP Izdebnik i OSP Kalwaria Zebrzydowska. Aby jednak wyciągnąć ciężarówkę, trzeba było pomocy dwóch holowników. W końcu jednak się udało.

Przez kilka godzin kierowców jadących tym odcinkiem czekały utrudnienia: ruch odbywał się wahadłowo a na czas wyciągania pojazdu, droga była zamknięta.


(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-6 #1 DK 2021-02-24 11:38
A gdzie było OSP Kalwaria Zebrzydowska bo nie widziałem?
Cytować
+2 #2 Z. 2021-02-24 19:47
"Tiry na tory".
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.