Strażak z JRG Wadowice został oddelegowany na Słowację do akcji testowania obywateli tego kraju na ob
Strażak z Wadowic oddelegowany na Słowację do akcji testowania na obecność koronawirusa

Strażak z JRG Wadowice został oddelegowany na Słowację do akcji testowania obywateli tego kraju na obecność koronawirusa.

Władze Słowacji, w związku z rosnącą ilością zachorowań na Covid-19 w tym kraju,  postanowiły po raz kolejny przetestować wszystkich swoich mieszkańców na obecność koronawirusa. Niestety, jak stwierdzili, nie są takiej potężnej akcji wykonać samodzielnie. Stąd poprosili inne państwa Europy o pomoc.

Na apel odpowiedziała również Polska. Do naszych południowych sąsiadów pojadą oddelegowane osoby  z Małopolski, Podkarpacia oraz  Świętokrzyskiego, w tym między innymi medycy i strażacy. I tu ciekawostka: jednym ze strażaków wysłanych na akcję jest ratownik JRG Wadowice.

Jak informuje Krzysztof Cieciak, rzecznik prasowy JRG Wadowice, mężczyzna otrzymał do dyspozycji samochód z pełnym wyposażeniem i udał się do punktu zbiórki, czyli Szkoły Aspirantów PSP w Krakowie.

(PK)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+10 #1 Mewa 2021-01-22 14:56
Chore to.
Cytować
+7 #2 Loeb 2021-01-22 15:04
Narzekamy u nas na rządzących, często słusznie, ale władze Słowacji to mieszkańców traktują jak króliki doświadczalne w dużym laboratorium, wielkości swojego kraju.
Cytować
-14 #3 Zenon+ 2021-01-22 16:12
Ja bym oddelegował Klinowskiego. Przecież to największy ekspert "niedomorosły" od koronawirusa.
Cytować
+14 #4 Alcybiades 2021-01-22 17:30
Cytuję Zenon+:
Ja bym oddelegował Klinowskiego. Przecież to największy ekspert "niedomorosły" od koronawirusa.


Na szczęście jedyne czym możesz zarządzać, to kiedy wypić kolejną Tatrę przed komputerem albo kiedy możesz się przed nim pomasturbować bo na więcej nie masz najprawdopodobn iej w swoim ubogim życiu więcej wpływu ;)
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.