Na parkingu jednego ze sklepów w Tomicach doszło do pożaru samochodu dostawczego. Nic nikomu na szczę
Na parkingu spłonął dostawczak

Na parkingu jednego ze sklepów w Tomicach doszło do pożaru samochodu dostawczego. Nic nikomu na szczęście się nie stało, ale pojazd raczej nadaje się już tylko na złom.

W piątek (22.01) po godzinie 12:00 służby ratunkowe otrzymały informację o pożarze samochodu dostawczego mercedes sprinter. Doszło do niego na parkingu jednego ze sklepów przy ulicy Radosnej w Tomicach.

Na miejsce błyskawicznie zadysponowano strażaków zawodowych z JRG Wadowice oraz druhów ochotników z OSP Tomice. Niestety, kiedy przybyli oni na parking, ogień był już mocno rozwinięty. Udało się go szybko ugasić, ale samochód uległ spaleniu. Nadaje się już raczej tylko na złom.

Nikt nie został poszkodowany" – poinformował nas Krzysztof Cieciak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej PSP w Wadowicach.

Przyczyny pożaru ustala policja i straż. Najprawdopodobniej doszło do zwarcia w komorze silnika.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+6 #1 yanek 2021-01-22 18:12
taaa mercedes sprinter:)
Cytować
+3 #2 Fabian 2021-01-22 19:48
Cytuję yanek:
taaa mercedes sprinter:)

Widocznie citroen czy mercedes, dla niektórych bez różnicy.
Cytować
+3 #3 Kierpce zgody. 2021-01-22 20:44
Od kogo tu wymagasz?
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.