Przykra sprawa. Na jednym z andrychowskich osiedli, pod osłoną nocy, ktoś ukradł rocznemu dziecku san
Uważajcie! Kradną sanki na osiedlach

Przykra sprawa. Na jednym z andrychowskich osiedli, pod osłoną nocy, ktoś ukradł rocznemu dziecku sanki z klatki. To nie pojedynczy przypadek. Uważajcie!

Zimowa pogoda w ostatnich dniach zachęcała w końcu do odrobiny białego szaleństwa. Na stokach i chodnikach pojawiło się mnóstwo dzieci i rodziców z sankami, nartosankami czy popularnymi "jabłuszkami", zaś sklepu z takimi akcesoriami przeżywały prawdziwe oblężenie. Popyt rodził podaż i ich ceny poszybowały w górę w niektórych sklepach czy u sprzedawców na popularnych portalach aukcyjnych.

Są jednak tacy, którzy raczej wolą cudze niż swoje nabyte. Na popularnej grupie Spotted Andrychów-23/7 jedna z użytkowniczek poinformowała o kradzieży.

Gratulacje dla osoby która dziś z bloku 74 ukradła rocznemu dziecku sanki z klatki. Mam nadzieję że bardziej Ci przydały , skoro były tak potrzebne żeby odbierać je dziecku . Nie pozdrawiam Andrychowskiej patologii – czytamy we wpisie.

 

To nie jedyny taki przypadek, więc trzeba uważać i pilnować dobytku. Policja nie odnotowała takich przypadków, ale to raczej z tego powodu, że mało komu chce się zgłaszać kradzież przedmiotu o tak niskiej wartości.

(PK)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-6 #1 Anty pisior 2021-01-21 16:21
Pewnie pisiory płacą kase żeby złodzieje kradli sanki. Bo na nartach jezdzić nie wolno to chcą ludzi całkiem ubezwłasnowolni ć. Żeby nic nie było wolno. Dzieci nawet normalnych ferii nie miały. Wsstyd.
Cytować
+2 #2 Lol 2021-01-21 18:53
W więzieniach ludzie głosują na PO jak nie wierzysz to sobie zobacz na dane PKW
Cytować
+4 #3 d3 2021-01-22 08:47
Cytuję Anty pisior:
Pewnie pisiory płacą kase żeby złodzieje kradli sanki. Bo na nartach jezdzić nie wolno to chcą ludzi całkiem ubezwłasnowolnić. Żeby nic nie było wolno. Dzieci nawet normalnych ferii nie miały. Wsstyd.

Nie ma zakazu jazdy na nartach. Nie wolno otwierać soków i wyciągów, ale o zakazie jazdy na nartach nic nie ma
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.