Policjant z oświęcimskiej komendy policji w czasie wolnym od służby zatrzymał pijanego kierowcę. 52
Policjant po służbie zatrzymał pijanego kierowcę. 52-latek miał 2,5 promila

Policjant z oświęcimskiej komendy policji w czasie wolnym od służby zatrzymał pijanego kierowcę. 52-latek, mieszkaniec powiatu wadowickiego, wsiadł za kierownice mają 2,5 promila. Grozi mu 2 lata więzienia.

Do zdarzenia doszło w ubiegły czwartek (14.01) w Sułkowicach (gmina Andrychów). Tuż przed godziną 08:00 policjant Wydziału Kryminalnego oświęcimskiej komendy policji zajmujący się na co dzień zwalczaniem przestępczości gospodarczej, w czasie wolnym od służby, siedząc w samochodzie na parkingu sklepowym zauważył mężczyznę, który chwiejnym krokiem podszedł do skody, a następnie usiadł za kierownicą i odpalił silnik.

Wtedy funkcjonariusz błyskawicznie podbiegł do pojazdu i po upewnieniu się, że mężczyzna jest nietrzeźwy ,wyjął kluczyki ze stacyjki, po czym dokonał jego zatrzymania. Następnie nietrzeźwego przekazał patrolowi z andrychowskiego komisariatu Policji. Po badaniu stanu trzeźwości okazało się, że 52 – letni mieszkaniec powiatu wadowickiego wsiadł za kierownicę mając w organizmie 2,50 promila alkoholu – informuje Małgorzata Jurecka, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości mężczyźnie grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów oraz wysoka kara grzywny

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+1 #1 Ela 2021-01-21 12:30
Wszystko sie dzieje w Andrychowie tam chyba jakas patologia
Cytować
-7 #2 Ania 2021-01-21 12:44
Medal mu!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!! I odznaczyć...!!!
Cytować
+8 #3 Augusto 2021-01-21 16:20
Cytuję Ela:
Wszystko sie dzieje w Andrychowie tam chyba jakas patologia

Sułkowice to nie Andrychów, to tak jak by złapali kogoś w Babicy a mowiłabyś że w Wadowicach.
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.