Funkcjonariusze Małopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego zatrzymali na drodze krajowej nr 28 w Gorzen
 Łyse opony w ciężarówce. ITD  ukarała kierowcę 2 tysiącami mandatu

Funkcjonariusze Małopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego zatrzymali na drodze krajowej nr 28 w Gorzeniu Dolnym kierowce, kierującego zespołem pojazdów w którym były zużyte opony tak, że wystawały z nich druty. Wystawiono mu mandat w wysokości 2 tysięcy złotych.

W czwartek (7.01) inspektorzy Małopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego prowadzący czynności inspekcyjne w miejscowości Gorzeń Dolny na drodze krajowej nr 28, zatrzymali do kontroli zespół pojazdów, należący do polskiego przewoźnika.

W trakcie czynności kontrolnych stwierdzono nadmiernie zużyty bieżnik opony, widoczny oplot drutów stalowych, znaczące uszkodzenia i pęknięcia.

Zatrzymano dowód rejestracyjny pojazdu. W związku z powyższym wszczęto postępowanie administracyjne względem przewoźnika na kwotę 2 tysięcy złotych.(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+10 #1 Inspekcja. 2021-01-13 14:06
To w końcu kierowca dostał mandat 2 tysiące czy wszczęto postępowanie administracyjne względem przewoźnika na kwotę 2 tysięcy złotych?
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.