W nocy w naszym regionie spadł niewielki śnieg, co wystarczyło, żeby niektóre drogi w powiecie zrobi
Trochę popadało, biało na drogach. Trzeba uważać!

W nocy w naszym regionie spadł niewielki śnieg, co wystarczyło, żeby niektóre drogi w powiecie zrobiły się białe, śliskie i niebezpiecznie. Kierowcy muszą uważać. Na ulicy Wolfa w Andrychowie doszło do kolizji.

Tak jak zapowiadali meteorolodzy, w nocy z wtorku (12.01) na środę (13.01) w naszym regionie spadł niewielki śnieg. Niestety niektóre drogi zrobiły się z tego powodu białe, śliskie i niebezpiecznie. Czytelnicy informują nas, że ciężkie warunki drogowe panują na trasie z Woźnik do Bachowic, gdzie jezdnię pokrywa gruby lód. Trzeba uważać.

Niestety sypią się już pierwsze kolizje. Na ulicy Tadeusza Wolfa w Andrychowie ma granicy z Roczynami kierowca samochodu osobowego stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Na szczęście poza uszkodzonym pojazdem, nic poważnego mu się nie stało.

Jak prognozują synoptycy, śnieg nie opuści nas aż do weekendu. Spadnie tez temperatura, w nocy w niektórych regionach powiatu możemy spodziewać się nawet -9 stopni Celsjusza.


(PK)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.