W jednym z domów w Paszkówce (gmina Brzeźnica) doszło do wybuchu gazu. Poparzony został mieszkaniec,
Wybuch gazu, poparzony meżczyzna

W jednym z domów w Paszkówce (gmina Brzeźnica) doszło do wybuchu gazu. Poparzony został mieszkaniec, trafił do wadowickiego szpitala.

We wtorek (24.11) rano w miejscowości Paszkówka (gmina Brzeźnica) doszło do pożaru, co spowodowało wybuchu gazu sieciowego w jednym z  budynków mieszkalnych przy ulicy Starowiejskiej.

Na miejscu interweniowali strażacy zawodowi z JRG Wadowice, JRG Skawina oraz druhowie ochotnicy z okolicznych OSP - w sumie 11 zastępów, policja, pogotowie gazowe oraz Zespół Ratownictwa Medycznego.

W wyniku zdarzenia poparzony został mężczyzna, mieszkaniec budynku. Z obrażeniami ciała został przetransportowany do wadowickiego szpitala.

Podczas wybuchu doszło do uszkodzenia okien, jak wynika ze wstępnych oględzin strażaków, konstrukcja budynku nie została uszkodzona.

(PK)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.