Kilka zastępów strażaków zawodowych interweniowało w  pożarze pustostanu przy ulicy Nadbrzeżnej w
Kolejna interwencja strażaków w tym pustostanie

Kilka zastępów strażaków zawodowych interweniowało w  pożarze pustostanu przy ulicy Nadbrzeżnej w Wadowicach. Policja podejrzewa podpalenie.

W środę (18.11) służby ratunkowe zostały poinformowane o pożarze na ulicy Nabrzeżnej w Wadowicach. Przechodniów zaniepokoił spory dym wydobywający się z jednego z pustostanów. Na miejsce zadysponowano zastępy strażaków zawodowych z JRG Wadowice  oraz patrol policji.

Jeden z pasów leżącej w ciągu drogi krajowej nr 52 ulicy Piłsudskiego w kierunku Krakowa został zablokowany przez wozy strażackie, ruch odbywał się wahadłowo przez co tworzyły się niewielkie korki. Również ulica Nadbrzeżna była zablokowana.

Pożar udało się szybko ugasić: w ogniu stanęły znajdujące  się tutaj śmieci i inne rzeczy. Policja podejrzewa podpalenie: budynek jest często wykorzystywany do noclegów przez osoby  bezdomne.

To kolejna w ostatnim czasie interwencja służb tego typu  w tym miejscu.

(PK)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.