Na głównej drodze w Rzykach (gmina Andrychów) doszło do zderzenia dwóch samochodów. Jedna osoba zos
Zderzenie dwóch samochodów. Policja szuka kierowcy

Na głównej drodze w Rzykach (gmina Andrychów) doszło do zderzenia dwóch samochodów. Jedna osoba została poszkodowana, policja szuka kierowcy jednego z pojazdów, który oddalił się z miejsca zdarzenia.

W piątek (23.10) około godziny 6:30 na głównej drodze w Rzykach (gmina Andrychów), na prostym odcinku, doszło do groźnego zdarzenia. Zderzyły się tutaj dwa samochód osobowe, fiat i skoda. Jeden z nich w wyniku tego wylądował w rowie.

Na miejsce zadysponowano strażaków zawodowych z JRG Andrychów, druhów ochotników z okolicznych OSP, policję oraz Zespół Ratownictwa Medycznego, który udzielił pierwszej pomocy poszkodowanej, kierującej skodą. Jak się okazało, kierujący drugim pojazdem zbiegł z miejsca zdarzenia, trwają jego poszukiwania a także ustalanie okoliczności wypadku.

Droga w tym miejscu była przez kilka godzin zablokowana a kierowcy kierowani na objazdy przez strażaków.


(PK)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

0 #1 Kierowca 2020-10-23 09:41
Chłop pewnie w szoku.
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.