Przez nierozważne wyprzedanie jednego z kierowców, na drodze powiatowej w Kleczy Dolnej doszło do uszk
Przez wyprzedanie uszkodzonych kilka pojazdów i jedna osoba w szpitalu

Przez nierozważne wyprzedanie jednego z kierowców, na drodze powiatowej w Kleczy Dolnej doszło do uszkodzenia kilku pojazdów oraz motocykla. Pasażerka jednośladu trafiła do szpitala.

W piątek (17.09) około godziny 14:00 na drodze powiatowej w Kleczy Dolnej, w okolicach młyna, doszło do groźnego zdarzenia.

Kierowca samochodu seat nie zachował należytej ostrożności, utracił panowanie na pojazdem i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącymi z naprzeciwka oplem oraz motocyklem – poinformowała nas Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

Seat zakończył jazdę na boku, uszkodzone zostały też inne pojazdy biorące udział w zdarzeniu. Na miejscu interweniowali strażacy zawodowi z JRG Wadowice, druhowie ochotnicy z OSP Klecza, policja oraz Zespół Ratownictwa Medycznego, który zajął się poszkodowaną pasażerką jednośladu. Została przetransportowana z urazem nogi karetką do szpitala.

Wszyscy uczestniczy zdarzenia byli trzeźwi. Przez kilkadziesiąt minut ruch pojazdów w tym miejscy był utrudniony.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+40 #1 Wad 2020-09-18 16:30
Idiota
Cytować
+32 #2 Lol 2020-09-18 18:34
Tak to jest jak sie komus spieszy i wyprzedza przed zakretem
Cytować
+30 #3 Proceder 2020-09-18 19:20
STOP wariatom w samochodach
Cytować
+11 #4 po kwarantannie... 2020-09-19 00:28
... to już staje się nudne... Popada trochę - wypadki, ładna pogoda - wypadki, a to słońce oślepiło, a to droga nierówna była, a to zwierzę wtargnęło przed spokojnie jadący pojazd...
A może tak: np. policjantów z drogówki wadowickiej zatrudnić choćby na terenie Myślenic, i odwrotnie? Stróże prawa (także drogowego) uwolnieni od presji własnego "podwórka", choćby z nudów skutecznie poprawiliby bezpieczeństwo na drogach. Kto jeździ na co dzień, to widzi. Kamera w moim samochodzie niejedno już widziała. Stara, sprawdzona zasada: lepiej zapobiegać niż leczyć...
Cytować
+12 #5 Janusz 2020-09-19 07:52
To na bank sebiks jechał. Moze jeszcze jakies czesci odzyska z z seata. To dobrze ze to nie bmw bo dopiero by byl hejt na bmw.
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.