Kilkudziesięciu pracowników Urzędu Miejskiego w Wadowicach musiało na kilkanaście minut opuścić bu
Ewakuowano kilkudziesięciu pracowników wadowickiego magistratu

Kilkudziesięciu pracowników Urzędu Miejskiego w Wadowicach musiało na kilkanaście minut opuścić budynek z powodu ewakuacji. Co się stało?

W czwartek (17.09) po godzinie 9:00 ewakuowano kilkudziesięciu pracowników Urzędu Miejskiego w Wadowicach. Powód?

W dniu dzisiejszym policjanci podjęli interwencję w związku z nieprawdziwą informacją, która wpłynęła na skrzynkę mailową jednego z urzędników – poinformowała nas Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

Ktoś wysłał maila, w którym informował o podłożeniu ładunku wybuchowego pod budynek. Taką pocztę co jakiś czas otrzymują różne urzędy w kraju, zazwyczaj jest to głupi dowcip, jednak każdą taką informację służby muszą zweryfikować. W ostatnich latach w naszym regionie ewakuowano już m.in. kilka razy pracowników wadowickiego Urzędu Skarbowego czy sądu.

Pomieszczenia wadowickiego magistratu zostały sprawdzone. Nic niepokojącego nie stwierdzono. Po kilkunastu minutach pracownicy wrócili do swoich zajęć. Wszystko odbywało się w spokoju i bez paniki.

Sprawę bada policja.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-2 #1 Sprawiedliwy 2020-09-17 15:43
W Warszawie pod sejmem powinni podłożyć i wysadzić to wszystko w pizdu i pod rudere kaczyńskiego. Bo tam na ochrone i 18 policjantów na dobę idzie 5000zł a chronią przestępcę i kota
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.