W jednym z budynków przy ulicy 27 stycznia w Andrychowie ujawniono pociski artyleryjskie oraz amunicję.
Ewakuowano kilkanaście osób. W jednym z budynków w Andrychowie znaleziono amunicję

W jednym z budynków przy ulicy 27 stycznia w Andrychowie ujawniono pociski artyleryjskie oraz amunicję. Ewakuowano kilkanaście osób z sąsiednich budynków oraz jednego z bloków.

We wtorek (16.09) rano w jednym z budynków przy ulicy 27 stycznia w Andrychowie ujawniono znaczną ilość pocisków artyleryjskich i amunicji.

Ewakuowano 18 osób ze znajdujących się w pobliżu trzech prywatnych budynków i bloku – poinformowała nas Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach

Na miejsce zadysponowano strażaków zawodowych z JRG Andrychów, druhów ochotników z OSP Andrychów, policję, Straż Miejską, Pogotowie Energetyczne oraz Pogotowie Gazowe. Teren zabezpieczono. Wezwano też saperów z Krakowa, którzy zajmą się znaleziskiem.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.