Policja poszukuje sprawcy potrącenia dwóch chłopców, 8 i 10-latka. Do zdarzenia doszło na przejściu
Policja szuka sprawy potrącenia dzieci na przejściu dla pieszych w Kalwarii

Policja poszukuje sprawcy potrącenia dwóch chłopców, 8 i 10-latka. Do zdarzenia doszło na przejściu dla pieszych przed jedną z kalwaryjskich szkół.

W piątek (11.09) około godziny 8:25 na ulicy Mickiewicza w Kalwarii Zebrzydowskiej,  w bezpośrednim sąsiedztwie tutejszej Szkoły Podstawowej, kierujący nieznanym pojazdem potrącił dwóch chłopców przechodzących prawidłowo przez przejście dla pieszych.

8 i 10 latek trafili do szpitala w Krakowie. Ich życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo – poinformowała nas Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

Mundurowi ustalają okoliczności tego zdarzenia, pojazd jak i nim kierującego. Trwa przeglądanie nagrań z monitoringu.

Jednocześnie jeśli ktoś moze pomóc w ustaleniu sprawcy bądź był świadkiem tego zdarzenia, proszony jest o kontakt z kalwaryjskim komisariatem policji pod numerem 47 8327450.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-5 #1 M3 s46 2020-09-11 19:37
Ile tak jechal na gidzine ze ich potracil? Tam nieda sie wiecej jak 20/h jechac. Chyba ze byly pokazówy matiza i doszlo do potrącenia.
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.