Karmelici bosi z Wadowic mają nowego przeora. Podczas uroczystej mszy dotychczasowy przeor wspólnoty oj
Karmelici mają nowego przeora

Karmelici bosi z Wadowic mają nowego przeora. Podczas uroczystej mszy dotychczasowy przeor wspólnoty ojciec Grzegorz Irzyk ustąpił z urzędu. Zastąpił go ojciec Leszek Stańczewski, dotychczas pełniący posługę przeorską w Czernej koło Krakowa.

We wtorek (11.08) o godzinie 18:00 podczas uroczystej mszy świętej ustępujący z urzędu przeor wspólnoty ojciec Grzegorz Irzyk, podziękował wiernym oraz dobrodziejom kościoła i klasztoru za wszelkie dobro, które otrzymał i za życzliwość, której doświadczył podczas swojego czternastoletniego pobytu w Wadowicach. Zapewnił o swojej pamięci modlitewnej i prosił o modlitwę w jego intencji.

Po mszy podziękowania oraz życzenia błogosławieństwa bożego w nowym miejscu posługi, w Piotrkowicach koło Kielc, złożyli przedstawiciele władz miejskich oraz wspólnot duszpasterskich działających przy wadowickim Sanktuarium Świętego Józefa – informują karmelici.

Była też okazja do powitania nowego przeora, ojca Leszka Stańczewskiego, który dotychczas pełnił posługę przeorską w Czernej koło Krakowa.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

0 #1 Woda 2020-08-12 15:04
Zmień cię jeszczego tego buraka ekonoma.
Pozdrawiam....
Cytować
+4 #2 Gg 2020-08-13 12:15
Zmień cię???? Kurr co to jest a kaś ty sie matole uczył
Cytować
-5 #3 Zal 2020-08-13 16:18
A gdzie maseczki?
Cytować
-8 #4 Rafał Szczepański 2020-08-13 19:27
"Kościoły chrześcijańskie " głoszą kłamstwo, na temat nauczania Jezusa Chrystusa prawda jest na: truegods.blogsp ot.com
Cytować
+5 #5 konstanty 2020-08-13 19:50
Rafałku-Biskupk u, weź rozpęd i przyrżnij tą nawiedzoną główką w ścianę. Nikogo nie obchodzą te Twoje wytwory. To dno - dna! Łaź sobie po Wadowicach - i tak się wszyscy z ciebie śmieją idioto.
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.