Pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej w Andrychowie opłakują i żegnają swoją 42-letnią koleżankę
Pracownicy andrychowskiego OPS opłakują swoją koleżankę. Zgineła z mężem jadąc motocyklem

Pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej w Andrychowie opłakują i żegnają swoją 42-letnią koleżankę, która zginęła wraz z mężem w wypadku w Kocierzu Moszczanickim.

Pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej w Andrychowie opłakują i żegnają swoją 42-letnią koleżankę z pracy, która wraz z mężem zginęła w tragicznym wypadku. Świętej pamięci Joanna Kastelik była wieloletnią pracownicą Ośrodka Pomocy Społecznej w Andrychowie.

Jako opiekunka domowa z zaangażowaniem niosła pomoc potrzebującym mieszkańcom Gminy Andrychów. Zapamiętam Ją, jako dobrego i wyjątkowego człowieka – informuje dyrektor oraz pracownicy OPS w Andrychowie.

Pogrzeb małżonków odbędzie się w piątek (31.07) o godzinie 14:00 w kościele św. Bartłomieja w Czańcu. Po ceremonii trumny zostaną złożone na cmentarzu komunalnym w Andrychowie.

 

Do wypadku doszło w niedzielę (26.07) około godziny 11:00 na ulicy Beskidzkiej w Kocierzu Moszczanickim, leżącej w ciągu drogi łączącej powiat wadowicki z żywieckim doszło do tragicznego wypadku. Motocykl na łuku drogi zderzył się tutaj czołowo z samochodem marki renault na wadowickich rejestracjach, wcześniej ocierając się o hondę. Na miejsce zadysponowano strażaków zawodowych z Żywca i druhów ochotników z Kocierza Moszczanickiego.

Ze względu na stan motocyklisty i jego pasażerki, zadysponowano także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia ratunkowego. Niestety, mimo długiej reanimacji, ich życia nie udało się uratować. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził gon mężczyzny i kobiety.

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.