Podczas remontu linii kolejowej w Wadowicach, przy wysadzaniu betonów pod starymi słupami, miało dojś
Podczas remontu linii kolejowej ranny został jeden z mieszkańców? Policja nie potwierdza zdarzenia

Podczas remontu linii kolejowej w Wadowicach, przy wysadzaniu betonów pod starymi słupami, miało dojść do poranienia odłamkami jednego z mieszkańców. Interweniowała policja, która jednak nie potwierdza nam takiego zdarzenia.

We wtorek (28.07) przed godziną 18:00 w jednym z domów w okolicach ulicy Łazówka w Wadowic miało dojść do przykrego zdarzenia.

Jak relacjonowali nam świadkowie, rzekomo podczas wysadzania betonowych elementów pod starymi słupami, przy remoncie linii kolejowej nr 117 na odcinku miedzy przejazdem przy ulicy Wojska Polskiego a nowym blokiem osiedla Podhalanin odłamki poraniły jednego z mieszkańców przebywających na swojej posesji. Miał on zostać ranny w rękę.

Nie mamy nic przeciwko remontowi linii, ale niech to się odbywa w jakichś cywilizowanych warunkach. W kamieniołomach przy wysadzaniu są sygnały, ostrzeżenia, a tu nic – mówi nam świadek zdarzenia, sąsiad poszkodowanego mężczyzny.

Na miejscu interweniował patrol policji, który wyjaśniał okoliczności zajścia.

Otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące prowadzonych prac remontowych i dotyczące wybuchów. Policjanci skierowani na miejsce po rozpytaniu osób tam będących wykluczyli aby obrażenia ciała jednego z mieszkańców Wadowic były spowodowane prowadzonymi tam pracami przy linii kolejowej – poinformowała nas Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

Jak dowiadujemy się, policja nie prowadzi żadnych czynności w tej sprawie.

Tak wygląda remont linii kolejowej nr 117:

AKTUALIZACJA (ŚRODA, 29 LIPCA 2020 09:20)

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+3 #1 gonzo 2020-07-29 10:14
bzdury i tyle
Cytować
+3 #2 Gościu 2020-07-29 18:11
Policja może wykluczyła ale dostać odłamkami betonu przy pracy na swojej plantacji jodły koreańskiej, to jest fakt. Dziwne jest to, że nikt nie wiedział o takich pracach z dynamitem jak w kamieniołomie i to trzydzieści metrów od domu.
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.