Kilka zastępów strażaków zawodowych oraz druhów ochotników gasiło pożar w jednym z domów w Andry
Pożar w domu od zwarcia w instalacji elektrycznej

Kilka zastępów strażaków zawodowych oraz druhów ochotników gasiło pożar w jednym z domów w Andrychowie. Doszło tam najprawdopodobniej do zwarcia w instalacji elektrycznej.

W poniedziałek (27.07) po godzinie 16:00 w jednym z domów przy ulicy Racławickiej w Andrychowie doszło do pożaru. Najprawdopodobniej w wyniku zwarcia w instalacji elektrycznej przy liczniku.

Na miejscu interweniowali strażacy zawodowi z JRG Andrychów, druhowie ochotnicy z OSP Sułkowice, OSP Sułkowice-Bolęcina oraz Pogotowie Energetyczne, które odłączyło prąd od posesji.

Pożar udało się szybko ugasić, policja ustala okoliczności zdarzenia.

(PK)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+5 #1 Barbara 2020-07-27 17:24
Nie w Andrychowie tylko w Sułkowicach Bolęcinie
Cytować
0 #2 Roman 2020-07-28 16:56
Ja polecam Krajową Sieć Alarmową SKSR. Jest prowadzona na zasadach non-profit, opłaca się tylko niewielką składkę członkowską, a pilnują domu przez 24 godziny na dobę. Można do tej sieci podłączyć standardowy alarm. Reagują nie tylko na sygnał o włamaniu, ale także na pożar czy ulatniający się gaz. Można też przyciskiem wezwać pogotowie ratunkowe jak ktoś zasłabnie. Bezpłatnie doradzają też jaki sprzęt najlepiej założyć, a dla rencistów i emerytów dają bezpłatny sprzęt do wzywania pomocy. Więcej na http://www.ratownictwo.org
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.