Komisariat policji w Andrychowie poszukuje zaginionego 47-letniego mieszkańca Sułkowic. Mężczyzna wys
Andrychowski komisariat poszukuje zaginionego mieszkańca Sułkowic (AKTUALIZACJA)

Komisariat policji w Andrychowie poszukuje zaginionego 47-letniego mieszkańca Sułkowic. Mężczyzna wyszedł z domu i dotychczas do niego nie powrócił.

Komisariat policji w Andrychowie poszukuje zaginionego 47-letniego mieszkańca Sułkowic. Zaginiony ostatni raz widziany był w poniedziałek (27.07) rano w miejscu zamieszkania, do którego jednak do tej pory nie powrócił.

Rysopis zaginionego: wzrost 183 centymetry, sylwetka średnia, włosy krótkie, siwe, oczy koloru niebieskiego.

W dniu zaginięcia mężczyzna ubrany był w t-shirt koloru szarego z napisem „Reebok”, spodnie koloru beżowego, półbuty (czarne – skórzane).

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o kontakt z komisariatem policji w Andrychowie pod numerem telefonu 47 83 27 400.

Jak poinformowała nas Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach, w poniedziałek (27.07) po południu mężczyzna odnalazł się cały i zdrowy.

 

AKTUALIZACJA (PONIEDZIAŁEK, 27 LIPCA 2020 19:00)

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

0 #1 Zbychu 2020-07-28 10:02
Zaginiecie sie zglasza po dobie, a nie chlop na zakupy wyszedł i juz panika
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.