Auto na barierkach w Inwałdzie, zderzenie osobówek w Marcyporębie, kolizje z motocyklistami w Jaroszow
Auto na barierkach, zderzenia z motocyklami. Niespokojna niedziela na naszych drogach

Auto na barierkach w Inwałdzie, zderzenie osobówek w Marcyporębie, kolizje z motocyklistami w Jaroszowicach i Graboszycach, śmiertelny wypadek motocyklistów w Kocierzu Moszczanickim. To nie była spokojna niedziela na naszych drogach...

To nie była spokojna niedziela (26.07) na naszych drogach. Około godziny 11:00 na ulicy Beskidzkiej w Kocierzu Moszczanickim, łączącej powiat wadowicki z żywieckim doszło do tragicznego wypadku z udziałem samochodu z naszego powiatu. W wyniku zderzenia zginął motocyklista i jego pasażerka. Policja pod nadzorem prokuratury ustala okoliczności tej tragedii.

Zobacz: Na drodze między Andrychowem a Żywcem zginął motocyklista i jego pasażerka

Z kolei około 14:30 na drodze krajowej nr 28 w Garboszycach kierujący motocyklem stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi jazdę kończąc w rowie. Interweniowali strażacy, policja oraz Zespół Ratownictwa Medycznego, który udzielił poszkodowanemu motocykliście pierwszej pomocy.

Około 15:10 na drodze krajowej nr 28 w Jaroszowicach w okolicach hotelu Młyn Jacka doszło do zderzenia motocykla z samochodem osobowym. Przez długi czas ruch pojazdów w tym miejscu był utrudniony. Również interweniowały służby.

Po godzinie 16:00 na drodze krajowej nr 52 w Inwałdzie, w okolicach kościoła, kierowca samochodu osobowego stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jezdni i uderzył w barierki, mocno je uszkadzając, podobnie jak pojazd. Ruch pojazdów w tym miejscu był utrudniony przez kilkadziesiąt minut. Interweniowali strażacy i policja.

Około godziny 21:30 na skrzyżowaniu ulic Kalwaryjskiej i Kasztanowej w Marcyporębie (gmina Brzeźnica) doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych, jeden z nich jazdę zakończył w rowie. Tu także interweniowały służby.(PK)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.