Na drodze krajowej nr 52 w Inwałdzie doszło do kolizji samochodu osobowego z radiowozem, najprawdopodob
Akcja w Inwałdzie. Pościg, kolizja z policyjnym samochodem i osoby w kajdankach

Na drodze krajowej nr 52 w Inwałdzie doszło do kolizji samochodu osobowego z radiowozem, najprawdopodobniej podczas policyjnego pościgu. Mundurowi zatrzymali i skuli kajdankami trzy osoby.

We wtorek (21.07) około 15:30 na drodze krajowej nr 52, w okolicach szkoły w Inwałdzie, doszło do zderzenia policyjnego nieoznakowanego radiowozu z samochodem osobowym audi. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, w efekcie pościgu i ze ściganym autem.

Samochód uciekinierów udało się zatrzymać. W wyniku poścgu zatrzymano również kobiętę i dwóch mężczyzn

Na miejscu interweniowały inne patrole policji, ruch w tym miejscu odbywa się wahadłowo zabezpieczany przez strażaków zawodowych z JRG Andrychów i OSP Inwałd.

Jak poinformowała nas Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach, faktycznie doszło do zderzenia z udziałem policyjnego radiowozu, jednak więcej informacji mundurowi na razie nie udzielają.

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-3 #1 Zbycj 2020-07-22 09:01
Co to za marka policyjnego auta?
Cytować
+3 #2 gonzo 2020-07-22 10:25
Cytuję Zbycj:
Co to za marka policyjnego auta?

to rosomak
Cytować
-4 #3 Korona 2020-07-22 14:22
Pewnie niemieli maseczek i za to był poscig jak w USA
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.