Na ulicy Krakowskiej w okolicach skrzyżowania z ulicą Biała Droga, doszło do wypadku z udziałem moto
Pijany kierujący motorowerem wjechał w krawężnik. Interweniowały służby

Na ulicy Krakowskiej w okolicach skrzyżowania z ulicą Biała Droga, doszło do wypadku z udziałem motoroweru. Interweniowały służby.

W niedzielę (12.07) po godzinie 22:00 w Andrychowie, na ulicy Krakowskiej, w okolicach  skrzyżowania z Białą Drogą doszło do groźnego zdarzenia.

Kierujący motorowerem utracił panowanie nad pojazdem i uderzył w krawężnik, doprowadzając do wywrócenia motoroweru – poinformowała nas Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach

Na miejscu interweniowały zastępy strażaków zawodowych z JRG Andrychów, druhów ochotników z OSP Andrychów, policja oraz Zespół Ratownictwa Medycznego.

Jak się okazało, kierujący miał 1,7 promila alkoholu. Jego pasażer uciekł z miejsca zdarzenia. Mężczyzna odpowie teraz za jazdę w stanie nietrzeźwym. Nic mu na szczęście się nie stało, poza niewielkimi zadrapaniami.


 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-1 #1 Max 2020-07-13 13:32
Witam co grozi kierowcy skutera za takie zamieszanie?
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.