Aż cztery samochody zderzyły się na drodze krajowej nr 44 w Spytkowicach. Przez długi czas ruch w tym
Cztery auta zderzyły się na krajówce w Spytkowicach

Aż cztery samochody zderzyły się na drodze krajowej nr 44 w Spytkowicach. Przez długi czas ruch w tym miejscu był zablokowany. To kolejna groźna sytuacja na naszych drogach w ten weekend.

W sobotę (4.07) wieczorem na drodze krajowej nr 44 w Spytkowicach doszło do zderzenia się aż czterech samochodów. Pojazdy zostały mocno uszkodzone. Na miejscu interweniowali strażacy zawodowi z JRG Wadowice, druhowie ochotnicy z OSP Spytkowice, patrol policja a także Zespół Ratownictwa Medycznego. Na szczęście nic nikomu poważnego się nie stało. Przez długi czas ruch pojazdów w tym miejscu był zablokowany. Policja wyjaśnia okoliczności tego zdarzenia.

To kolejne groźne zdarzenie drogowe w weekend. Jak już informowaliśmy, również w sobotę (4.07) na drodze krajowej w miejscowości Skawce (gmina Mucharz) kierujący samochodem renault stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu, jazdę kończąc na słupie latarni.

Zobacz: Kierowca renault wjechał w latarnię. Zasnął za kierownicą?

Z kolei w niedzielę (5.07) około południa na rondzie obok Szkoły Podstawowej nr 2 w Andrychowie doszło do zderzenia dwóch samochodów. Interweniowała policja oraz Zespół Ratownictwa Medycznego, który udzielił pierwszej pomocy jednej poszkodowanej osobie.

 

(PK)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+1 #1 Bogdan 2020-07-06 22:22
Szkoda tego z audi bo tylko stał a cały samochód skasowany
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.