Na alei Matki Bożej Fatimskiej, tuż w okolicach wadowickiego cmentarza, doszło do zderzenia trzech sam
Korek w centrum Wadowic. Pod cmentarzem zderzyły się trzy samochody

Na alei Matki Bożej Fatimskiej, tuż w okolicach wadowickiego cmentarza, doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. Z powodu ruchu wahadłowego, tworzyły się spore korki.

W piątek (26.06) około godziny 15:00 na Alei Matki Bożej Fatimskiej w Wadowicach, w okolicach cmentarza, na pasie w kierunku Suchej Beskidzkiej doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. Kierowca fiata nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go volkswagena, wjeżdżając w jego tył, co z kolei doprowadziło do wjechania golfa w tym jadącej przed nią toyoty.

Na miejscu interweniowali strażacy zawodowi z JRG Wadowice, dwa patrole policji oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Na szczęscie nic poważnego nikomu się nie stało, ale pojazdy są mocno uszkodzone.

Ruch w tym miejscu odbywał się wahadłowo, przez co w centrum miasta jak i na Alei Matki Bożej Fatimskiej był spory korek.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+2 #1 Ryba 2020-06-26 16:47
Komuś pewnie Pizza z Peri Peri nie dojedzie będzie zimna.
Cytować
+1 #2 osiedlowy burak 2020-06-26 17:25
zdarza się nawet najlepszym...
Cytować
+1 #3 JAROSŁAW K. 2020-06-26 17:54
RANO BYŁA KOLIZJA SEICENTO Z MOTOCYKLISTĄ BYŁA STRAŻ ,KARETKA I OSTATNIA POLICJA KOŁO MYJNI SAM. https://www.youtube.com/watch?v=wcsrQvHclR4
https://www.youtube.com/watch?v=lt2p4VaXbKc
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.