W Sosnowicach (gmina Brzeźnica) 21-letni mężczyzna nabił się na metalowe przęsło ogrodzeniowe. int
21-latek nabił się na ogrodzenie. Interweniowała straż i ratownicy

W Sosnowicach (gmina Brzeźnica) 21-letni mężczyzna nabił się na metalowe przęsło ogrodzeniowe. interweniowali strażacy oraz Zespół Ratownictwa Medycznego.

W czwartek (26.06) po godzinie 17:00 na ulicy Spokojnej w Sosnowicach (gmina Brzeźnica) doszło do groźnego wypadku. 21-letni meżczyzna podczas przeskakiwania nabił się na metalowe przęsło ogrodzeniowe,  które utkwiło w jego nodze.

Na miejscu interweniowali strażacy zawodowi z JRG Wadowice, druhowie ochotnicy z OSP Sosnowice oraz Zespół Ratownictwa Medycznego, którzy udzielili poszkodowanemu mężczyźnie pierwszej pomocy.

Trzeba było wyciąć część ogrodzenia aby pomóc 21-latkowi. Został on przetransportowany do wadowickiego szpitala.

(PK)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+3 #1 Zenek 2020-06-26 13:25
Nie wiem czy autor tych artykułów ma dobry kalendarz, ponieważ widzę już któryś artykuł ze złą datą!! Dla autora CZWARTEK miał datę 25.06 nie 26.06 jak to pisze w paru artykułach.
Cytować
+3 #2 Pistaccio 2020-06-26 17:27
Ktoś tu chyba niedoinformowan y. Mężczyzna trafił do krakowskiego szpitala.
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.