Rodzina, przyjaciele i znajomi poszukiwali  przez kilka dni zaginionego mieszkańca miejscowości Brody
Poszukiwania zaginionego Dawida, mieszkańca Brodów

Rodzina, przyjaciele i znajomi poszukiwali  przez kilka dni zaginionego mieszkańca miejscowości Brody (gmina Kalwaria Zebrzydowska), który wyszedł z domu i do niego nie powrócił. Na szczęście mężczyzna odnalazł się cały i zdrowy.

Komisariat policji w Kalwarii Zebrzydowskiej poszukiwał  mieszkańca miejscowości Brody (gmina Kalwaria Zebrzydowska).

Zaginiony ostatni raz widziany był przez zawiadamiającą w czwartek (11.06), ostatni kontakt telefoniczny z mężczyzną był dzień później, w piątek (12.06). Nie powrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. Mężczyzna ostatni raz widziany był w czwartek (11.06)  rejonie Placu Piastów (dworzec autobusowy) w Gliwicach.

Rysopis zaginionego: wzrost 185 centymetrów, szczupła budowa ciała, włosy ciemne (dredy), kolor oczu czarny.

W dniu zaginięcia mężczyzna ubrany był w jeansy koloru czarnego, kurtkę typu „parka” w barwach moro i buty sportowe koloru czarnego. Posiadał plecak lub torbę na ramię koloru zielonego.

Jak poinformowała nas w piątek (19.06) wieczorem Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach, mężczyzny odnalazł się cały i zdrowy na terenie Rudy Śląskiej.AKTUALIZACJA (PIĄTEK, 19 CZERWCA 2020 22:00)

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.