Na drodze krajowej nr 28 między Wadowicami a Zatorem kierowca samochodu osobowego stracił panowanie nad
Auto wypadło z drogi. Kierowcę trzeba było wycinać z pojazdu

Na drodze krajowej nr 28 między Wadowicami a Zatorem kierowca samochodu osobowego stracił panowanie nad pojazdem i dachował. Aby wyciągnąć go z pojazdu, strażacy musieli użyć sprzętu hydraulicznego.

W środę (20.05) wieczorem, na drodze krajowej nr 28 w Graboszycach, na granicy powiatu wadowickiego i oświęcimskiego doszło do groźnego zdarzenia. Kierujący samochodem osobowym jadący z pasażerem, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i dachował.

Na miejscu interweniowali strażacy zawodowi z JRG Wadowice, druhowie ochotnicy z OSP Zator, policja a także Zespół Ratownictwa Medycznego, który zajął się poszkodowanym kierowcą. Aby wydostać go z uszkodzonego pojazdu, strażacy musieli użyć sprzętu hydraulicznego. Jego pasażer wydostał się o własnych siłach.

Przez dłuższy czas ruch samochodów w tym miejscu był zablokowany, a potem odbywał się wahadłowo.

Policja ustala okoliczności tego zdarzenia.

(PK)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-5 #1 Romek 2020-05-21 12:35
Co to za informacja?
Powinno być:
- na prostym odcinku podczas wykonywania manewru(?), na zakręcie(?), przy przyczepności nawierzchni = (?), przy trawiasto-żwirk owym poboczu, przy słupku hektometrowym nr(?), przy prędkości (?)............
przy sprawności kierującego (?), sprawności pojazdu (?)
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.