Pan Sławomir z Wysokiej prosi mieszkańców o pomoc w ustaleniu wandala lub wandali, którzy zniszczyli
Wandalizm na cmentarzu w Wysokiej. Ktoś zniszczył pomniki

Pan Sławomir z Wysokiej prosi mieszkańców o pomoc w ustaleniu wandala lub wandali, którzy zniszczyli nagrobek jego dziadka na cmentarzu.

Przykra sprawa. Ja poinformował na Facebooku jeden z mieszkańców Wysokiej koło Wadowic, ktoś dopuścił się dewastacji nagrobków i pomników na cmentarzu w tej miejscowości. M.in. zniszczeniu uległ pomnik jego dziadka, który postawiła ze swojej skromnej renty jego 96-letnia babcia i bardzo ją do dotknęło.

Powinien się wstydzić – napisał załamany mieszkaniec podwadowickiej miejscowości

Sprawa została zgłoszona służbom. Jeśli ktoś mógłby pomóc w ustaleniu sprawcy bądź sprawców, proszony jest o kontakt z policją. Zwłaszcza osoby, które posiadają kamery w pobliżu cmentarza proszeni są o pomoc.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+8 #1 Pec 2020-03-29 21:25
Ten ktoś musiał mieć 'wysoką' gorączkę
Cytować
+10 #2 berek 2020-03-29 22:59
Obstawiałbym miejscowych .Dewastacja cmentarza to juz niżej upaść chyba nie można.Zamiast z koronawirusem ktoś walczył z nagrobkami.Rzec zywiscie to straszna trauma dla starszych osób.Przychodzi taki czas w życiu ze celem takich ludzi zwłaszcza tych uboższych jest oszczędzanie na pogrzeb i nagrobek .
Cytować
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.