Dachowanie w Inwałdzie, kolizja w Wieprzu w której kierowca chciał ominąć dzika, zderzenie z ogrodze
Nissan na boku i inne zdarzenia drogowe. Taki weekend

Dachowanie w Inwałdzie, kolizja w Wieprzu w której kierowca chciał ominąć dzika, zderzenie z ogrodzeniem, auto na boku w miejscowości Bugaj: w weekend na drogach powiatu wadowickiego doszło do kilku groźnych kolizji.

W weekend na drogach powiatu wadowickiego doszło do kilku groźnych kolizji. W sobotę (6.10) po godzinie 2:00 na leżącej w ciągu drogi krajowej nr 52 ulicy Wadowickiej w Inwałdzie kierujący samochodem osobowym renault laguna zjechał na przeciwległy pas, uderzył z znak drogowy, zatrzymując się na boku na przepuście. Dwie osoby, kierowca oraz jego pasażerka, trafili do szpitala. Kierujący najprawdopodobniej usnął za kierownicą.

Tego samego dnia, również w Wieprzu, na ulicy Wadowickiej kierowca seata leona zjechał z drogi i wpadł do rowu. Jak mówił policjantom, chciał uniknąć zderzenia z dzikiem, który nagle wskoczył przed maskę jego pojazdu. Poza pokiereszowanym autem, nikomu na szczęście nic się nie stało.

W kolei w niedzielę (6.10) na ulicy Kościelnej w Wieprzu, kierujący nieustalonym samochodem z nieustalonego powodu zjechał z drogi i uderzył w ogrodzenie prywatnej posesji. Uciekł z miejsca zdarzenia. Na jego nieszczęście na miejscu pozostała oderwana z jego samochodu tablica rejestracyjna...

Również w niedzielę, około godziny 7:00 w miejscowości Bugaj doszło do groźnego zdarzenia.

Kierujący nissanem patfinderem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w mostek – poinformował nas asp. sztab. Dariusz Stelmaszuk z Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

 

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+7 #1 Grubas 2019-10-07 11:05
Bardzo proszę kierowców o rozwagę na drodze. Wcześnie robi się ciemno, pełno dzikiej zwierzyny i mgła nie pomaga. Wystarczy zwolnić
Cytować
+4 #2 rodzic 2019-10-07 12:08
Dzieci chodzą!
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.