Na rondzie generała Leopolda Okulickiego w Wadowicach na jezdnię wypadł źle zabezpieczony ładunek: k
Materace na rondzie. Było trochę sprzątania

Na rondzie generała Leopolda Okulickiego w Wadowicach na jezdnię wypadł źle zabezpieczony ładunek: kilkadziesiąt materacy. Nic nikomu się nie stało, ale było trochę sprzątania, podczas którego jadących tutaj kierowców czekały niewielkie utrudnienia.

W czwartek (3.10) na rondzie generała Leopolda Okulickiego w Wadowicach, w okolicach mostu drogowego na Skawie gdzie zbiegają się ulice Lwowska, Piłsudskiego, Polna i Konstytucji  3 Maja (i jednocześnie drogi krajowe nr 28 i 52), doszło do nieco nietypowego zdarzenia. Na jezdnię wypadł źle zabezpieczony ładunek. Było to kilkadziesiąt materacy.

Nic nikomu na szczęście się nie stało. Osoby jadące pojazdem w kilkadziesiąt minut wysprzątały zgubę. Przez ten czas jadących tutaj kierowców czekały niewielkie utrudnienia. Wyruszając w drogę warto dobrze zabezpieczyć przewożony ładunek...

Wadowickie ronda były już niemymi świadkami nietypowych wydarzeń: we wrześniu 2013 roku roku na rondzie generała Okulickiego wywrócił się dostawczy renault wiozący drewniane belki. Kierowcy na szczęście nic się nie stało, a rozrzucony ładunek z jezdni i pobocza sprawnie usunęli strażacy z JRG Wadowice.

Zobacz: Dostawczak na rondzie przegrał z siłą odśrodkową

Z kolei na drugim wadowickim rondzie, imienia generała Władysława Andersa w 2012 roku w ciągu kilku miesięcy dwukrotnie doszło do piwnej tragedii: samochody wiozące palety z butelkowym piwem z Tychów zgubiły w tym miejscu swój ładunek. Tu także pomogli niezawodni strażacy z JRG Wadowice.

Zobacz: Piwo popłynęło rondem
Zobacz: Piwo na rondzie

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+1 #1 Stefan 2019-10-03 08:33
To czasem nie jest własność firmy tapicerskiej z ul młynskiej?
Cytować
+15 #2 Marcin 2019-10-03 08:47
Widziałem tą akcję na żywo :D otwarły się drzwi, wypadły jakieś pianki, a kierowca przybiegł, zaczął skakać i wymachiwać rękami :lol: a cięzarówka chyba z filexu :P
Cytować
-1 #3 Driss 2019-10-03 15:18
Stefan masz rację ;-)
Cytować
+2 #4 Kupa 2019-10-06 10:46
A kierowcy zamiast pomuz posprzątać to się lampili jak barany.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.