Na drodze krajowej nr 28 w Radoczy (gmina Tomice) doszło do dachowania samochodu osobowego. Kierująca n
Dachowanie na krajówce w Radoczy

Na drodze krajowej nr 28 w Radoczy (gmina Tomice) doszło do dachowania samochodu osobowego. Kierująca nim kobieta straciła panowanie nad pojazdem. Auto wylądowało w rowie.

W niedzielę (29.09) po godzinie 11:00 na leżącej w ciągu drogi krajowej nr 28 ulicy Jana Pawła II w Radoczy (gmina Tomice) doszło do groźnie wyglądającego  zdarzenia. Kierująca samochodem osobowym na chrzanowskich numerach straciła panowanie nad pojazdem, zjechała z drogi i jazdę zakończyła dachując w przydrożnym rowie na przepuście.

Na miejscu interweniowali strażacy zawodowi z JRG Wadowice, druhowie ochotnicy z OSP Radocza oraz policja. Samochodem oprócz kobiety podróżował młody mężczyzna. Wyszli z samochodu o własnych siłach, jeszcze przed przyjechaniem służb. Nic im na szczęście się nie stało.

Policja ustala okoliczności tego zdarzenia.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-6 #1 Laska 2019-09-29 12:04
Jak zwykle kobieta.
Cytować
+1 #2 Czesław 2019-10-01 21:51
W tamtym miejscu plany budowy nowej drogi sięgają około 35 lat
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.