Od dwóch dni trwają poszukiwania zaginionego 36-letniego Michała ze Spytkowic. Koncentrują się w rej
Trwają poszukiwania zaginionego Michała. Do akcji włączyło się sporo osób

Od dwóch dni trwają poszukiwania zaginionego 36-letniego Michała ze Spytkowic. Koncentrują się w rejonie Białej Drogi w Andrychowie: tam odnaleziono jego porzucony samochód. W akcję na apel rodziny włączyło się sporo osób.

W sobotę (28.09) rano wznowiono poszukiwania  mieszkańca Spytkowic. Koncentrują się w rejonie Białej Drogi w Andrychowie. To właśnie tam znaleziono jego samochód, białego Range Rovera Sport.

Do poszukiwań policja zadysponowała specjalnego drona oraz psy tropiące. Strażacy zadysponowali dodatkowy wóz strażacki z kilkumetrową drabiną, dzięki której mogą obserwować teren. Na apel rodziny na Facebooku w akcję włączyło się sporo mieszkańców powiatu, którzy przeczesują teren.

Przypomnijmy, że od dwóch dni poszukiwany jest 36-letni Michał Kowalski ze Spytkowic. Zaginiony ostatni raz widziany był w czwartek (26.09) około godziny 10:00 w Zatorze. Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+11 #1 gosiasiasia 2019-09-28 12:55
czy pies tropiący podjął trop?
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.