Na drodze krajowej nr 28 między Wadowicami a Zatorem w wyniku zderzenia motocykla i samochodu osobowego
Tragedia na krajówce między Wadowicami a Zatorem. Zginął motocyklista

Na drodze krajowej nr 28 między Wadowicami a Zatorem w wyniku zderzenia motocykla i samochodu osobowego śmierć poniósł młody mężczyzna, mieszkaniec powiatu wadowickiego.

W piątek (27.09) około 20:00 służby ratunkowe otrzymały informację o wypadku na drodze krajowej nr 28 między Wadowicami a Zatorem. W Trzebieńczycach (gmina Zator) doszło do zderzenia samochodu osobowego i motocykla. Oba pojazdy wylądowały w przydrożnym polu kukurydzy

Na miejsce zadysponowano strażaków, policję a także Zespół Ratownictwa Medycznego. Niestety nie udało się uratować życia młodemu motocykliście. Poniósł śmierć na miejscu.  Jak się dowiadujemy nieoficjalnie, motocyklista był mieszkańcem powiatu wadowickiego.

Droga w tym miejscu jest zablokowana a kierowcy kierowani na objazd przez Trzebieńczyce.

(PK)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+13 #1 Jaś 2019-09-28 19:57
Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie. Wyrazy współczucia dla rodziców i rodziny. Kolejna tragedia dotknęła tę rodzinę. Jesteśmy z Wami.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.